Як американський сенатор від штату Вермонт монетизував свою присутність на інавгурації Джо Байдена.

Суперник Джо Байдена на президентських перегонах прийшов на інавгурацію, не дотримуючись дрес-коду. Задумлива поза і рукавички сенатора Берні Сандерса притягнули увагу фотографів, фото стало вірусним мемом та за лічені хвилини розлетілося в соціальних мережах.


Свій неофіційний дрес-код Берні Сандерс пояснив тим, що краще залишатися в теплі, чим бути модним: “У Вермонті ми одягаємося тепло – ми дещо знаємо про холод, і нас не особливо турбує мода. Ми хочемо зігрітися, і це те, що я зробив”.


Тепер самотньо сидячого сенатора, у вигляді мема можна побачити в соціальних мережах на фото із зірками, на фото популярних телешоу і відомих блогерів. Так само мем Берни Сандерса у вигляді стікера можна знайти в stories інстаграм. Команда сенатора виявилася заповзятливою і завдяки популярності вірусного мема створила мерч на тему “сидячий Берні”.


На базові світшоти нанесли чорно-біле фото мема Берні Сандерса, який сидів, спостерігаючи за інавгурацією. Світшоти з принтом американського політика в рукавичках продавалися по 45$ на офіційному сайті Берні.

На сьогодні світшоти розкуплені. Виручені кошти будуть передані на добродійність.