Apple змушені скоротити виробництво iPhone

Своє припущення озвучили аналітики з Rosenblatt, що Apple змушені скоротити виробничі замовлення на iPhone XS Max, iPhone XS і iPhone XR на початку наступного року. Всьому виною – недостатньо сприятливий показник продажів в Китаї. Багато покупців виявилися ошелешеними від настільки високої ціна і вважали за краще більш доступну альтернативу від інших виробників.

За даними джерела, американська корпорація збирається скоротити виробництво iPhone XR на 2.5 млн. Одиниць, iPhone XS на 1 млн, а iPhone XS Max – на 500 тис. Одиниць. На жаль, але Apple не змогла передбачити попит на новинки, і тепер змушена прийняти таке рішення. Крім очевидно завищену ціну, проти Apple грає ще й фактор конкуренції. Наприклад, багато місцевих компаній пропонують співробітникам набагато вигідніші умови при покупці смартфона від Huawei. При покупці iPhone ніяких особливих бонусів, зрозуміло, не передбачено, через що багато хто робить вибір на користь китайського виробника.

Нагадаємо, що в кінці листопада видання Wall Street Journal вперше повідомило про вимушені скорочення виробництва iPhone. Уже тоді стало зрозуміло, що продажі новинок йдуть не так, як це спочатку хотілося б. На думку аналітиків друге велике зниження кількісних замовлень на iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR також не змусить себе чекати. За останніми прогнозами це станеться в березні 2019 року.

Продажі моделей iPhone в Росії стартували 26 вересня. Найдоступніші версії iPhone XS і iPhone XS Max пропонуються за 87990 і 96990 рублів. В кінці жовтня для покупки також став доступний і iPhone XR, який пропонується за 64990 рублів за саму доступну версію.

Опублікувала : Бєлоскурська Анастасія