У реальному житті ділова людина презентує свій вид діяльності, демонструючи візитку. На онлайн-просторі заявить про себе можна за допомогою сайту. Цей інструмент при правильному просуванні здатний значно поліпшити результати, підвищити реноме, вивести бізнес на новий рівень. BLACK HORSE ™ готовий допомогти кожному бажаючому успішно презентована свою справу або хобі в інтернеті.

Створення сайтів європейської якості і комфортним для клієнтів юзабіліті, популяризація торгового бренду зроблять вашу марку впізнаваною і коханої, що дозволить обігнати конкурентів у чесній боротьбі за споживача.


Дозвольте відрекомендувати веб-студію BLACK HORSE ™, яка являє собою колектив, багатий творчими думками, що відрізняється раціональним і креативним підходом до поставленого завдання. Фахівці по-справжньому закохані в свою роботу.
Незважаючи на отримані знання та досвід, вони регулярно підвищують професійні навички, тому досягають чудових результатів в кожному проекті. Програмісти, веб-маркетологи, адміністратори, дизайнери і менеджери об’єднують свої зусилля, щоб клієнт отримав максимальну віддачу від замовленого ресурсу.


Що можно запропонувати клієнтам? На це питання відповів засновник агенства сістемних інтернет рішень Олег Столяренко.
– Ми маємо великий асортимент послуг, пов’язаних з розробкою ресурсу.
1. Розробка сайту-візитки. Лаконічно презентує послуги фірми або конкретної особи. Тут знаходиться невелика інформація про компанію (ФОП), рід діяльності, інформація про послуги, даються контакти для зв’язку.
2. Створення інтернет магазину. Інтернет магазин – невід’ємний помічник будь-якого бізнесмена, що надає можливість цілорічного ведення бізнесу з використанням мінімальної кількості співробітників.
3. Розробка корпоративного сайту. Корпоративний сайт служить веб-проектом, націленим на довгострокову роботу з роздрібними і оптовими партнерами. Потужний маркетинговий інструмент гідно розповість про компанії, її місії та цілях, запропонує лінійку товарів або послуг, ознайомить з ціновою політикою, надасть для заповнення електронну заявку, підвищить лояльність до бренду за рахунок відгуків клієнтів.
4. Розробка Landing Page. Застосуємо в разі просування одного виду товару або послуги. Кінцевою метою є конкретний прояв купівельної активності: зателефонувати, відвідати, замовити. Сайт послідовно «підігріває» інтерес читача, підводячи його до виконання певної дії. Посадкова сторінка рекламує діяльність людини, послугу або продукт.
5. Розробка тематичного порталу – є проектом глобального масштабу, зазначив Олеже. Тут знаходиться постійно оновлювана інформація з області новин, інформаційних ресурсів, великих майданчиків. Структура передбачає безліч посилань на інші ресурси, цілий набір корисних сервісів (валютні курси, бронювання квитків, замовлення готелів, вибір турпутівок, покупка квітів з доставкою та ін.). Мета порталу – надати максимум інформації в зручній для користувача формі.Інтернет маркетинг
Створити сайт означає отримати товар в красивій упаковці, який ще потрібно продати. Для цього ми складаємо семантичне ядро, наповнюємо ресурс корисними для відвідувачів seo-текстами, підключаємо мобільні додатки для відвідування сайту, робимо все необхідне, щоб ресурс показувався при пошуковій видачі. За допомогою оголошень в Гугл Едвардс і Яндекс.Директі організовується контекстна реклама. Віртуозна робота дозволяє вивести сайт в топову «десятку», що значно збільшує кількість лідів.
Здійснюємо seo-просування сайтів, просування в соціальних мережах і управління репутацією, дозволяючи зберігати чистими імідж, торговельну марку, напрацьовані ділові зв’язки компанії. Ми здійснюємо розробку проектів «під ключ», а також надаємо послуги, пов’язані з підтримкою і доопрацюванням сайтів, які розробляли інші компанії.

На питання – які цілі компанії, засновник відповів:

агенство BLACK HORSE ™ налаштовано на лідерство в сфері інтернет-маркетингу, дизайн-і веб-розробки. Почавши свою роботу в Харкові, ми орієнтуємося на досягнення пріоритетних позицій по Україні. Крім розробки ресурсів різного ступеня складності, пропонуємо юридичні консультування з питань створення та супроводу сайтів. З цього року ми вирішили ділитися досвідом з новачками, тому запланували відкрити школу, що випускає затребуваних на ринку, грамотних IT-фахівців.

Бажаєте замовити сайт або інший інтернет-ресурс?

Час вибирати, панове! Зробіть безпрограшну ставку на BLACK HORSE!