Модні колекції весна-літо 2019

Зараз нам і розкажуть модні бренди, що ж можна буде купувати навесні.

1.Нова колекція Tom Ford весна-літо 2019 – це одяг, який “лестить”. У всякому разі, так висловився її творець.

Відчувати себе красивіше, впевненіше і навіть вище і стрункіше ви будете в спідниці-олівець довжиною «за коліно», модернізованих тренчах, шкіряних жакетах найрізноманітніших фасонів і спокусливих топах.

2. Нова колекція Max Mara виконана переважно в бежевих тонах – «головному» кольорі будинку моди. Органічно доповнили беж коричневі відтінки, хакі, сірий, чорний і білий кольори.

Брючні костюми і пальто, сукні та спідниці-олівець з драпіруванням, шкіряні плащі та комбінезони – гардероб виглядав одночасно і класичним, і модним.

3. Нова колекція Versace: в ній були і дрібні квіткові принти, і мережива, і мікрошорти, і атласні жакети, і вінілові спідниці-олівці, і кислотного кольору шкіра, і сукні-комбінації.

4. Нова колекція Alexander McQueen побудована на контрастах і протилежності. Ідея Сари Бертон була така: жінка може бути одночасно і сильною, і вразливою.

Дизайнер створила гарну і цікаву колекцію, в якій витончені мереживні сукні поєднуються з грубої шкірою «фартуха коваля».

5. Колекція Christian Dior – це новий погляд на діоровскі силуети.


Звичний New Look став м’якше і ніжніше, а вплив балету було помітно в летящіх спідницях, туфельках-пуантах і стриманій колірній гамі: беж, кава з молоком, екрю, чорний, темно-синій, хакі і сірий. І жодного яскравого спалаху – навіть квіти були виконані в техніці tie-dye!

6. Нова весняно-літня колекція Giorgio Armani називалася «Форма кольору», але на колір кутюр’є пропонує подивитися крізь призму води: ніжно-рожевий і світло-бузковий, сизий і блакитний, колір заходу і коралів, білий і сріблястий – відтінки переливалися і змінювали один інший, нагадуючи водну гладь, по якій ковзають промені сонця, що заходить. Посилювали враження «водності» і текучі тканини, і прозорі матеріали, і мерехтливий декор, і велика кількість воланів, і м’які летящі силуети, і «морські» аксесуари. А апофеозом шоу стали «русалки» – моделі демонстрували сукні та комплекти, прикрашені великими паєтками, які нагадували риб’ячу луску.

Підготувала: Бєлоскурська Анастасія