Секрет впевненості світових моделей

Покази даються нелегко навіть моделям зі світовою популярністю. Для того щоб пройти по подіуму в одній нижній білизні, потрібно бути дуже впевненою в собі.
Нижче – поради кількох відомих красунь про те, як не соромитися показувати себе.

Кендалл Дженнер.

«Підтримка, яку я отримую від своїх друзів і сім’ї, особливо у важливі моменти, безцінна. Правда з віком я зрозуміла, що впевненість в собі – це не для всіх. Бути впевненим для мене значить бути щасливим, трошки дурним і завжди усміхненим. Це моя форма сексуальності. Тепер я розумію, що мені не потрібно змінюватися – я і так найкраща версія себе ».

Сара Сампайо.

«У мене є свій лайфкоуч – разом з ним ми багато поміняли в моїй свідомості. Раніше я часто в усьому бачила негатив. Соціальні мережі «токсичні» – дуже просто зіпсувати собі настрій, просто зайшовши в них. Так що я безмежно щаслива, що ми змогли поміняти мій образ мислення, – це важка робота ».

Сінді Бруна.

«У цьому світі нам усім потрібен якийсь ритуал, який приносить щастя, задоволення і позитивні емоції. В останні дні перед шоу Victoria’s Secret я дуже багато медитую – мені це потрібно. Хоча зазвичай роблю медитацію як мінімум раз на тиждень, перш ніж йти спати. Включаю відповідну музику, надягаю навушники і розслабляюся ».

Марта Хант.

«Я обожнюю робити процедури для особи – це дає заряд впевненості в собі, перш ніж вийти на подіум. Люблю кисневі відходи – шкіра вбирає всю вологу і виглядає приголомшливо ».

Підготувала: Бєлоскурська Анастасія