Вибираємо свій правильний аромат

У цій статті ми зібрали кілька порад, як вибрати «свій» запах.

Спробуйте аромат в різний час доби.
Швидше за все, ви вже в курсі, що аромат пахне по-різному на блоттері і на вашій шкірі. Це залежить від рівня pH (водневий показник кислотності) і температури тіла. Другий фактор може пристойно змінюватися протягом дня, так що, якщо хочете переконатися, що перед вами точно «ваш» аромат, спробуйте його в різний час доби.

Не йдіть за покупками на повний шлунок.
Якщо за продуктами краще ходити на повний шлунок, то тут все навпаки. Справа в тому, що , коли ми голодні, нюх працює сильніше і ми відчуваємо всі деталі композиції.

Наносити правильно.
Більшість парфумерів рекомендують наносити аромати таким чином: зробіть кілька пшиків в повітря, а потім пройдіть крізь це хмара. Одяг довше зберігає запахи, ніж шкіра. А ще ніколи не розтирайте парфуми між зап’ястями – таким чином ви його нагріваєте, і він звучить зовсім по-іншому.

Дізнайтеся історію.
Аромат – це не тільки композиція, але і особлива історія. І чим краще ви її знаєте, тим простіше вам зрозуміти – чи можете ви асоціювати себе з нею. Так що не лінуйтеся – почитайте про те, хто створив новинку і навіщо.

Не використовуйте кожен день однаковий.
Аромати корисно міняти кожні кілька днів. Чому? Ваш мозок звикає до запахів, які вас оточують, і ви перестаєте їх відчувати. Зате, ймовірно, переборщувати, і ваш аромат відчувають все навколо. Так що корисно мати кілька улюблених композицій – і ви будете отримувати від них задоволення, і оточуючі не будуть страждати.

Підготувала: Бєлоскурська Анастасія