Можливо таким буде темний режим в майбутньої iOS 13

Наближається реліз нової версії iOS з порядковим номером 13. Чуток про можливі функції, запланованих Apple, стає все більше. Одним з них стала інформація про появу нового темного режиму Dark Mode.

Перевага темного режиму в тому, що користувач зможе застосовувати його в ночі, не налаштовуючи додатково програми і не зменшуючи яскравість в настройках смартфона.

Так, наприклад, працює система на Apple Watch, де темний фон на OLED-дисплеї зливається з краями пристрою. Так само темний режим, швидше за все, буде працювати на iPhone.

В налаштуваннях передбачаються обидва режими: світлий і темний. Можливо, в мобільних пристроях, як і на Mac, ми побачимо перемикання світлого і темного режиму в залежності від часу доби.

Візуалізацію того, як буде виглядати темний режим, дають додатки Stocks, Activity або Watch. Однак вони не пропонують переходу назад в світлий фон. Якщо Apple реалізує Dark Mode і дозволить варіювати темний і світлий режими як в самій системі, так і в додатках, їй доведеться оновити і вищезгадані додатки.