Кім Кардашьян і Каньє Уест оголосили, що стануть батьками в четвертий раз

Кім Кардашьян і Каньє Уест вміють дивувати: пара чекає четверту дитину. Малюк з’явиться на світ також за допомогою сурогатної матері, як і третя дитина знаменитостей. Уже відомо, що це буде хлопчик, поява на світ очікується на початку травня.

У Кім Кардашьян і Каньє Веста зараз троє дітей. Старшу доньку Норт і сина Сейнта Кім виносила сама, а ось дівчинка Чикаго з’явилася на світ завдяки сурогатної матері. Вдатися до такого роду послуг подружжю довелося за наполяганням лікарів: для Кім обидві вагітності проходили важко і був високий ризик того, що ще одну дитину вона виносити не зможе.

Хотілося б так само опублікувати традиційну листівку сім’ї за 2018 й рік , яка явно вшановує вже нове покоління однієї з найскандальніших і популярних сімей нашого часу: на дивані разом з Кім, Кортні, Кайлі та Хлої сидять всі дев’ять їхніх дітей.

Тепер шанувальники  чекають моменту, коли до сестрам приєднається старша дочка Брюса (тепер уже Кейтлін) Дженнер топ-модель Кендалл, але в однієї з найбільш високооплачуваних манекенниць світу поки інші плани.

Підготувала : Бєлоскурська Анастасія