5 найбільш очікуваних фільмів

           “Як приручити дракона 3”

Прем’єра – 21 листопад 2019

Фільм є третім повнометражним проектом в популярній франшизі “Як приручити дракона.

У житті Іккінга і Беззубіка багато нового: хлопчик-вікінг стає вождем села, дракон зустрічає свою любов, вони знаходять таємний світ драконів, а ще стикаються з безжальним мисливцем на Нічних фурій.

               “Аладдін”

Прем’єра – 23 травня 2019

Новий формат класичного діснеївського мультфільму 1992 року «Аладдін». Знімає його Гай Річі, а в ролі Джіні буде Уілл Сміт.

Вуличний крадій Аладдін мріє стати принцем та одружитися з принцесою Жасмін . Тим часом підступний візир Джафар хоче заволодіти чарівною лампою. Вона надійно схована у печері, доступ до якої відкритий лише одній людині в світі, і цією людиною є Аладдін. Хоча сам він про це не здогадується.

                       “Король Лев”

Прем’єра- 18 липня 2019

Фільм розповідає про незвичайні пригоди левеняти Сімби, спадкоємця повелителя савани Муфаси. Підступно позбавлений трону віроломним дядьком Шрамом, принц Сімба втік до вигнання. Але потім Сімба повернувся, щоб повалити самозванця і стати тим, ким йому призначено долею – могутнім, мудрим і безстрашним Королем Левом.

            “Одного разу в Голлівуді”

Прем’єра- 8 серпня 2019

Майбутній американсько-британський трилер 2019 року режисера Квентіна Тарантіно. Прем’єра фільму запланована липень 2019 року.

Події «Одного разу в Голлівуді» розгорнуться в 1969 році, на тлі страшних вбивств в Лос-Анджелесі, коли місто тероризувала секта Чарльза Менсона «Сім’я». Однією з її жертв стала Шерон Тейт, вагітна дружина Романа Поланскі. Однак Менсон залишиться на другому плані. У центрі уваги: персонажі Пітта і ДіКапріо, старіючі зірки вестернів – жанру, який в 1969-му році переживав не найкращі часи.

                             “Воно 2”

Прем’єра- 5 вересня 2019

Невелике містечко Деррі, штат Мен. Жовтень 1988 року. Білл Денбро хворіє, він не може піти гуляти зі своїм молодшим братиком Джорджі. Малюк йде на вулицю один. Додому він так і не повернеться. Червень 1989 року. Білл не може змиритися зі зникненням брата. Під час літніх канікул він має намір дослідити пустку, куди могло потрапити тіло Джорджі. Тим часом в місті продовжують пропадати люди: спочатку зникає дівчинка зі школи, де вчиться Білл, а потім місцевий хуліган. Поліція безсила, ніхто не знає, хто стоїть за цими злочинами. У місті оголошено комендантську годину.Білл разом з такими ж як він ізгоями створює Клуб Невдах. Кожного з цих підлітків відвідують дивні видіння. Разом хлопці приходять до висновку: протягом багатьох років все моторошні події в Деррі відбуваються з вини якоїсь містичної сили, яка є в образі танцюючого клоуна Пеннивайз. У боротьбі з цим стародавнім злом Клубу Невдах доведеться зіткнутися віч-на-віч зі своїми страхами. І дорослі їм у цій битві не допоможуть, адже вони просто нічого не помічають.

Підготувала : Бєлоскурська Анастасія