Найефектніші моменти тижнів моди Haute Couture

Haute Couture – це завжди яскрава подія, і не дивно, що деякі покази запам’ятовуються на все життя. У цій статті ми хочемо розповісти про найефектніші шоу, які увійшли в історію моди – з початку 1980-х і до наших днів.

  • Кейт Мосс на показі Yves Saint Laurent Haute Couture весна-літо 1993

Кейт Мосс на початку 1993 року викликала фурор: майбутня супермодель вийшла на подіум в шикарній сукні з квітами. Це була найкрасивіша сукня у всій колекції.

Для Кейт рік став одним з важливих – в березні вона вперше з’явилася на обкладинці Vogue.

  • Жінка-робот Тьєррі Мюглера (Mugler Couture осінь-зима 1995)

Американський Vogue назвав створений дизайнером образ «страшним і тривожним зображенням епохи розквіту інтернету» і присвятив йому цілу зйомку Machine Age в листопадовому номері – фотографії зробив Хельмут Ньютон.

  • Наомі Кемпбелл на показі Givenchy Couture весна-літо 1997

Дебютне шоу Alexander McQueen в якості креативного директора Givenchy запам’яталося образами з міфології – дизайнер майстерно інтерпретував їх в традиціях французького модного Дому та викликав захват у публіки. При цьому сам він визнав, що колекція не виправдала його очікувань.

  • Белла Хадід та Кендалл Дженнер на показі Fendi Couture осінь-зима 2016

Показ Fendi Couture осінь-зима 2016 увійшов в історію як шоу з незвичайною локацією: Белла Хадід, Кендалл Дженнер і інші моделі ходили по прозорому подіуму, встановленому прямо всередині римського фонтану Треві.

  • Кайя Гербер на показі Valentino Couture осінь-зима 2018

Наряд Valentino Couture сезону осінь-зима 2018 у минулому році підірвав інтернет двічі. Спочатку відразу після показу, коли користувачі побачили його на юній зірці модельної індустрії Кайі Гербер.

Якщо вірити інстаграму і твіттеру, любителі моди навіть плакали від захоплення. Кілька місяців по тому плаття знову опинилося в центрі уваги, коли Леді Гага одягла його на прем’єру фільму «Зірка народилася» на Венеціанському кінофестивалі.