У березні відбудеться весняний сезон Kharkiv Fashion

Kharkiv Fashion 2019 відбудеться з 21 по 23 березня на Арт-заводі «Механіка».

Як повідомляють організатори, крім традиційних показів, у рамках проекту пройде форум, який буде включати в себе лекції від провідних експертів модної індустрії України, майстер-класи, які будуть цікаві не тільки працівникам сфери моди, але і всім гостям заходу.«На подіумі можна буде побачити як дизайнерські колекції, так і одяг торгових марок. Таким чином, ми даємо можливість просування і тим і іншим, на український і міжнародний ринки », – повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Вона також зазначила, що традиційно гостей свята моди чекає design market від провідних виробників одягу та багато цікавих сюрпризів.

Також, в рамках Kharkiv Fashion 2019 пройде III Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion». За словами організаторів, конкурс дає можливість молодим талантам представити свої роботи перед експертами fashion-індустрії і вийти в світ великої моди. Прийом заявок на участь в конкурсі вже почався і завершиться 15 лютого.

Kharkiv Fashion 2019 організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом міського голови Геннадія Кернеса.